loading

Taneční soutěže

     V roce 2016 jsme přišli s nápadem uspořádat v Lysé nad Labem první soutěž ve sportovním tanci. Hlavním důvodem bylo přiblížit našim dětem, jejich rodičům i veřejnosti, co vše tento sport obnáší. Byli jsme poměrně mladý oddíl a žádné z našich dětí doposud nesoutěžily. Chtěli jsme jim ukázat, kam až se mohou dostat, pokud budou opravdu chtít.

     Oslovili jsme tedy naši TJ a potažmo i Město Lysá nad Labem, kteří nám projevili velkou důvěru a tuto akci podpořili. Velké díky patří především panu Denemarkovi, tehdejšímu starostovi TJ Sokol Lysá nad Labem, který se nebál s námi do toho jít, přestože věděl, že to nebude jednoduché. A tak začal kolotoč příprav a hledání sponzorů. Zde bychom rádi jmenovali všechny firmy a organizace, které pomohly jakoukoli formou, ať už to byla finanční pomoc, poskytnutí cen pro vítěze, zapůjčení výzdoby, výroba propagačních materiálů apod. Zde jsou:

Město Lysá nad Labem, Stavebniny Nicol Lysá nad Labem, paní Veronika Šefl, Mireas reality Lysá nad Labem, Melvia Trade s.r.o. Poděbrady, Sport Arsenal Lysá nad Labem, Geospectrum   Praha, SATART Lysá nad Labem, Mirákulum Milovice, Jacobs - Douwe Egberts Praha, Lumira Čelákovice, Humbuk bowling&bar Lysá nad Labem, Moje kytice Milovice, Kino Lysá nad Labem, Asten Hotels Praha, Rodinná farma Kratochvíl, Studio Aleš Nymburk, Soleta Signum Praha.

Zvláštní poděkování patří také Výstavišti v Lysé nad Labem, za vstřícnost a ochotu vyhovět našim potřebám!

A ten největší dík patří našim dětem a jejich rodičům, kteří vařili, pekli, zdobili po nocích, uklízeli, psali diplomy, dělali prezenci, zkrátka vše, co bychom bez nich nezvládli. Vážíme si toho a doufáme, že nám zachováte přízeň!

 
 
logoMireas Reality
logoHumbuk
logoStředočeský kraj
logoLysá
logoMelvia
logoMirakulum
logoMoje Kytice
logoSport Arsenal
logoSokol
logoSoleta Signum
logoAsten Hotels
logoGeospectrum
logoSatart
logoNikol Stavebniny


 

iconTJ Sokol Lysá nad Labem
Lysá nad Labem
Husovo náměstí 1970
289 22 Lysá nad labem
icon+420 773912080
icontaneclysa@gmail.com