loading

Taneční soutěže

     V roce 2016 jsme přišli s nápadem uspořádat v Lysé nad Labem první soutěž ve sportovním tanci. Hlavním důvodem bylo přiblížit našim dětem, jejich rodičům i veřejnosti, co vše tento sport obnáší. Byli jsme poměrně mladý oddíl a žádné z našich dětí doposud nesoutěžily. Chtěli jsme jim ukázat, kam až se mohou dostat, pokud budou sami opravdu chtít.

     Oslovili jsme tedy naši TJ a potažmo i Město Lysá nad Labem, kteří nám projevili velkou důvěru a tuto akci podpořili. Velké díky patří především panu Denemarkovi, starostovi TJ Sokol Lysá nad Labem, který se nebál s námi do toho jít, přestože věděl, že to nebude jednoduché. A tak začal kolotoč příprav a hledání sponzorů. Zde bychom rádi jmenovali všechny firmy, které pomohly jakoukoli formou, ať už to byla finanční pomoc, poskytnutí cen pro vítěze, zapůjčení výzdoby, výroba propagačních materiálů apod. Zde jsou:

Asten Hotels Praha, Mireas reality Lysá nad Labem, Melvia Trade s.r.o. Poděbrady, Sport Arsenal Lysá nad Labem, Mirákulum Milovice, Jacobs - Douwe Egberts, Lumira Čelákovice, Humbuk bowling&bar Lysá nad Labem, Moje kytice Milovice, Rodinná farma Kratochvíl, Studio Aleš Nymburk, Soleta Signum Praha.

A ten největší dík patří našim dětem a jejich rodičům, kteří vařili, pekli, zdobili po nocích, uklízeli, psali diplomy, dělali prezenci, zkrátka vše, co bychom bez nich nezvládli. Vážíme si toho a doufáme, že nám zachováte přízeň!

iconTJ Sokol Lysá nad Labem
Lysá nad Labem
Husovo náměstí 1970
289 22 Lysá nad labem
icon+420 773912080
icontaneclysa@gmail.com