loading

Trenéři

Matthias  Fencak, nar. 1996 

Tančí již od raného dětství. Pod vedením svých rodičů, kteří jsou světově uznávanými tanečníky,  se účastnil mnoha světových soutěží a Mistrovství světa v Číně v roce 2013

Zde je alespoň částečný přehled jeho úspěchů:

1.  misto WDSF Hradec králové OPEN 2010  v kategorii Junior II
5.  misto Mistrovství ČR v kategorii Junior II Latina v roce 2011 
5.  misto Mistrovství ČR v kategorii Junior II Standard v roce 2011
1.  misto Mistrovství Rakouska v kategorii mládež  Latina v roce 2013 a  2014
1.  misto Mistrovství Rakouska v 10 tancích v kategorii mládež v roce 2013
2.  misto Mistrovství  Rakouska v kategori Standard mládež v roce 2013
25. misto na ME v kategorii mládež v roce 2013 na Ukrajině
22. misto na MS v kategorii mládež v roce 2013 v Číně
5.  misto na Mistrovství Rakouska v kategorii dospěli 10 tanců v roce 2013
6.  misto na mistrovství Rakouska v kategorii dospěli Latina v roce 2013
Finalista mnoha soutěži světového okruhu WDSF v kategorii mládež.

Matthias vnáší do našeho oddílu tzv. mužský faktor. Kluci vidí, že tanec zdaleka není jen sportem pro holky. Je pro ně velkou inspirací, jak zatnout zuby  a jít za svým cílem.

 

Lucie  Slouková, nar. 1991 

Lucie začala se soutěžním tancováním až po základních tanečních kurzech v Pardubicích v dubnu 2008. Díky svému neobvyklému talentu se velmi rychle vyrovnala tanečníkům, kteří s tancem začali již v dětství a získala taneční třídu “M”, tzn. mezinárodní třídu. A jelikož vždycky dělá věci tak trochu po svém, od podzimu 2014 začala tančit a zároveň spolupracovat s Matthiasem a vytvořili tak nerozlučný pár.

Lucie se účastnila mnoha domácích i zahraničních tanečních soutěží. Na svém dosavadním kontě má 28 prvních míst napříč všemi kategoriemi, z nichž jedno je právě s Matthiasem z regionálního mistrovství Rakouska v Breitenfurtu.

Společně s Matthiasem se po dobu tří let drželi na špičce rakouské reprezentace a v hlavní kategorii dospělých byli pokaždé ve finále. V březnu roku 2017 se dokonce stali druhými vicemistry Rakouska v latinsko-amerických tancích.

Lucie má velmi blízko k dětem. Dokáže pro tanec zaujmout opravdu každé. Má velký dar své znalosti a zkušenosti předat snadno pochopitelným způsobem dál.

Lucka s Matthiasem se vzdali soutěžní kariéry, s cílem naplno se věnovat našim svěřencům. Aby mohli našim malým tanečníkům zajistit co nejlepší zázemí a podmínky, stále se vzdělávají a absolvují pravidelné lekce se světově známými trenéry a tanečníky. V roce 2018 absolvovali lekce v Londýně s jedním z nejvíce uznávaných světových trenérů Grahamem Oswickem.

 Martin PaulÍny a Kateřina Čákorová

Martin s Kateřinou jsou nejen profesionální tanečníci, ale i trenéři latinskoamerických a standardních tanců. Mají dlouholeté zkušenosti s výukou dětí, mládeže a dospělých všech výkonnostních úrovní, kteří se umisťují pravidelně na stupních vítězů. Absolvovali studium pro trenéry 3. a 2. třídy na UK v Praze a nyní studují na nejvyšší možné trenérské vzdělání na Univerzitě Palackého v Olomouci. Martin s Kateřinou získali mnoho prestižních umístění a ocenění:
- Finále na MČR v kombinaci 10 tanců
- Semifinále na MS ve standardní Showdance
- Semifinále na MČR ve standardních tancích
- 2. místo v tanečním ranklistu v kategorii 10 tanců pro rok 2019
- 3. místo v tanečním ranklistu v kategorii 10 tanců pro rok 2018
- Medailisté tanečních lig
- Reprezentanti České republiky

 

iconTJ Sokol Lysá nad Labem
Lysá nad Labem
Husovo náměstí 1970
289 22 Lysá nad labem
icon+420 773912080
icontaneclysa@gmail.com