loading

Podzimní cena TJ Sokol Lysá nad Labem dne 28.9.2916

     Naše první soutěž se konala v tělocvičně ZŠ J.A.Komenského v Lysé nad Labem.    Zúčastnilo celkem 110 párů z mnoha tanečních klubů v ČR, Vzhledem k dobré propagaci soutěže přišla soutěžící podpořit široká veřejnost, která vytvořila v tělocvičně příjemnou sportovní atmosféru.

     Z TJ Sokol Lysá nad Labem se soutěže účastnily 3 páry: 

-  kategorie Junior II.C Latina - Štěpán Gajdošík a Klára Malinovská - 1. místo z 10  párů

-  kategorie Dospělí C Latina - Martin Reiser a Tereza Steinbachová - 3.místo z 12 párů 

-  kategorie Dospělí D Latina - Matěj Mikušek a Pavla Durdanová - 1. místo z 11 párů

  Celou soutěž fotil pan Libor Marklík - fotograf tanečních soutěží, jehož pojetí nás velmi zaujalo na jiných soutěžích, kterých se účastnily naše děti. Odkaz na fotogalerii přikládáme níže. Reportážní článek ze soutěže do časopisu LISTY a celorepublikového vydání časopisu SOKOL vypracoval ing. Pavel Kojetín - předseda Středočeské divize ČSTS, který byl s organizací a průběhem soutěže velmi spokojen. Zprostředkování věcných cen pro vítěze bylo zajištěno z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávní, který je v gesci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Zprávu z průběhu této soutěže pro MŠMT zpracovala paní Veronika Šefl.

     Cílem trenérů tanečního klubu TJ Sokol Lysá n/L. bylo zprostředkování informací o tanečním sportu, který není tolik mediálně znám a ukázat rodičům i dětem v našem městě, jak sportovní tanec vypadá, kolik úsilí a času je třeba vynaložit od dětí i jejich rodičů, aby bylo možné na takového soutěži uspět. Dalším cílem bylo zviditelnit TJ Sokol Lysá nad Labem v tanečním světě, což je přínosné pro zdejší soutěžní taneční páry.

https://galerie.makrlik.cz/Tanec/20160928-cena-tk-sokol-lysa/

 

iconTJ Sokol Lysá nad Labem
Lysá nad Labem
Husovo náměstí 1970
289 22 Lysá nad labem
icon+420 773912080
icontaneclysa@gmail.com